Romanian Immortal Players
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MaximAdrenaline vs Guile

2 participanți

In jos

MaximAdrenaline vs Guile Empty MaximAdrenaline vs Guile

Mesaj Scris de JustinGabriel Joi Iun 07, 2012 2:04 pm

Muzica lui MaximAdrenaline se aude.Aclamatiile fanilor nu se mai opresc...MaximAdrenaline e pe rampa si se indreapta spre ring.Cere un Microfon.
MaximAdrenaline:''Buna Seara.Am aflat ca ma voi bate cu cineva in aceasta seara''
Fanii:''Cine?''
MaximAdrenaline:''Nu Stiu dar o sa aflu.Sper sa va placa acest show si sper sa ma aclamati la fel dupa victorie.''
MaximAdrenaline vrea sa se retraga...Guile apare in spatele lui si il loveste cu o bata de baseball.MaximAdrenaline este KO.Guile cere si el un microfon:
Guile:''HaHaHa,Crezi ca o sa castigi daca lupti asa?Stii cine e adversarul tau din aceasta seara?''Guile ii arunca microfonul pe jos.
MaximAdrenaline isi revine in simtiri si ia microfonul de pe jos si spune:
-''C..C..Cine?'' spune MaximAdrenaline inca ametit.
Guile:''Eu,si ai face bine sa nu te astepti la mila''
MaximAdrenaline:''Nu,Tu sa nu te astepti la mila''...
Maxim adrenaline se ridica si il ataca pe Guile.MaximAdrenaline incepe cu un suplex dupa care ii face o miscare de submission lui Guile.Acesta cedeaza,dar in zadar,nu e un meci si MaximAdrenaline continua sa il preseze cu putere.Guile risca o accidentare.
Intervin bodyguarzi care ii despart pe cei doi.MaximAdrenaline pleaca fericit la vestiare si Guile sta inca in ring intins in timp ce este consultat de medici.Nu e Nimic Grav!Meciul dintre cei doi va avea loc!

JustinGabriel

Mesaje : 4
Puncte : 12
Data de inscriere : 02/06/2012

Sus In jos

MaximAdrenaline vs Guile Empty Re: MaximAdrenaline vs Guile

Mesaj Scris de Eustass Kid Sam Iun 09, 2012 8:13 am

IMPORTANT : Citeste aici =>Cum sa faci un RP!<= Da click!
Eustass Kid
Eustass Kid
Administrator
Administrator

Mesaje : 62
Puncte : 115
Data de inscriere : 02/06/2012
Varsta : 34
Localizare : Slobozia

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum