Romanian Immortal Players
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sirbu Ioan Sebastian "Seby" Vs The Kamba

2 participanți

In jos

Sirbu Ioan Sebastian "Seby" Vs The Kamba Empty Sirbu Ioan Sebastian "Seby" Vs The Kamba

Mesaj Scris de SebyBr Lun Iun 25, 2012 10:06 am

Seby se afla in sala de forta cand deodata intra Densa

Densa : Buna seara Seby , iti pot lua un interviu?

Sirbu Ioan Sebastian : Desigur Densa , iti voi acorda un interviu cu cea mai mare placere .

Densa : Am aflat de curand ca ve iavea un meci cu The Kamba , ce parere ai despre acest adversar ?

Sirbu Ioan Sebastian : Pai , Densa , se stie ca Kamba este un wrestler mai experimentat ca mine si de asemenea si foarte talentat , eu spun ca este un wrestler foarte bun .

Densa : Cum crezi ca te vei descurca in acest meci?

Sirbu Ioan Sebastian : Chiar daca este mai experimentat cu mine , sper ca ma voi descurca foarte bine si il voi invinge , dar , decat sa vorbesc inainte mai bine este sa vorbeasca faptele decat eu prin vorbe.

Densa : Asta este foarte adevarat Seby , iti multumesc foarte mult pentru acest interviu si iti urez succes la meciul de diseara.

Sirbu Ioan Sebastian : Iti multumesc Densa .

Densa paraseste sala de forta si Seby incepe sa loveasca sacul de box pentru a-si antrena loviturile de pumn

The Kamba intra pe furis in sala de forta si ia o gantera si il loveste pe Seby in cap dupa care ia un scaun si il loveste in mod repetat in zona coastelor si a picioarelor

The Kamba : Ehhh ... mai Seby , oi fi eu mai experimentat si oi fi spus tu cateva vorbe frumoase despre mine dar tot trebuie sa am inca un avantaj in meciul cu tine ...

Kamba paraseste sala de forta

Bruce Lee : Oare ce o fi in neregula cu Kamba ? Eu nu il stiam sa fie asa

Chuck Norris : Nici eu Bruce , nu stiu ce s-a intamplat cu el , poate se teme de Seby? Sau poate vrea doar sa fie sigur de victorie

Bruce Lee : Asa este , dar asa ceva nu se face , poate fi interpretat in mult prea multe feluri.

Chuck Norris : Asa este ... nu stiu ce o fi fost in capul lui.


Dupa un timp Seby se ridica cu greu de jos sprijinindu-se de sacul de box dupa care incepe sa il loveasca cu foarte puternic




Ultima editare efectuata de catre SebyBr in Mar Iun 26, 2012 2:19 pm, editata de 2 ori
SebyBr
SebyBr

Mesaje : 14
Puncte : 30
Data de inscriere : 30/05/2012
Varsta : 27
Localizare : Braila

Sus In jos

Sirbu Ioan Sebastian "Seby" Vs The Kamba Empty Re: Sirbu Ioan Sebastian "Seby" Vs The Kamba

Mesaj Scris de Castiel Lun Iun 25, 2012 10:16 am

+1 T/C.
Castiel
Castiel

Mesaje : 97
Puncte : 146
Data de inscriere : 30/05/2012
Localizare : Dej

https://frip.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sirbu Ioan Sebastian "Seby" Vs The Kamba Empty Re: Sirbu Ioan Sebastian "Seby" Vs The Kamba

Mesaj Scris de SebyBr Lun Iun 25, 2012 3:55 pm

Stiu ca o sa paraciudat ... da ce e +1 T/C
SebyBr
SebyBr

Mesaje : 14
Puncte : 30
Data de inscriere : 30/05/2012
Varsta : 27
Localizare : Braila

Sus In jos

Sirbu Ioan Sebastian "Seby" Vs The Kamba Empty Re: Sirbu Ioan Sebastian "Seby" Vs The Kamba

Mesaj Scris de Castiel Lun Iun 25, 2012 4:27 pm

nu e ciudat da mi-a fost lene sa scriu .
+1=de acord.ok.
T/C=topic Close .Topic inchis
Castiel
Castiel

Mesaje : 97
Puncte : 146
Data de inscriere : 30/05/2012
Localizare : Dej

https://frip.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sirbu Ioan Sebastian "Seby" Vs The Kamba Empty Re: Sirbu Ioan Sebastian "Seby" Vs The Kamba

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum