Romanian Immortal Players
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bogdan Emilian vs AngeNtGreEn

2 participanți

In jos

Bogdan Emilian vs AngeNtGreEn Empty Bogdan Emilian vs AngeNtGreEn

Mesaj Scris de AngeNtGreEn Mier Iun 06, 2012 6:49 pm

Hagi:''Doamnelor si domnilor in cele ce urmeaza va avea loc revenirea unui luptator retras dintr-o federatie care doreste sa faca performanta aici in RIP,dar fara sa o mai lungim este nimeni altul decat AngeNtGreEn fostul BIG BOSS MAN.Colega mea se afla langa AngeNtGreEn pentru ai lua un interviu asa ca sa ascultam ce are de spus.
-
Densa:''Buna seara RIP langa mine se afla AngeNtGreEn , buna seara AngeNtGreEn.''
-
AngeNtGreEn:''Buna seara universule RIP.''
-
Densa:''AngeNtGreEn inainte sa discutam despre meciul tau povestestene cate ceva despre tine, despre copilaria ta si mai ales de ce ai ales wrstlingul?''
-
AngeNtGreEn:''Eu provin din Buzau, un oras destul de poluat care este caracterizat de unii ca fiind un oras nesemnificativ , eu am venit aici ca sa dovedesc ca in acest oras exista talent .''
-
Densa:''Totusi de ce in wrestling si nu in alte sporturi?''
-
AngeNtGreEn:''Totul a inceput la varsta de 10 ani . Cand veneam de la scoala am vazut ca se fac inscrieri la o scoala de wrestling . In prima faza nu ma prea interesat , dar cand am ajuns acasa am intrat direct in camera si am inceput sa caut videoclipuri de wresetling.Dupa cateva ore de stat pe internet am mers la parinti , unde le-am povestit despre scoala aceasta de wrestling.''
-
Densa:''Si ce s-a intamplat au fost de acord amundoi ?''
-
AngeNtGreEn:''Initial mama a spus ca este prea periculos ,iar tata a spus ca este bine sa stii sa te bati niciodata nu stii cand vei avea nevoie . Mama a spus ca se va gandi la asta si imi va da raspunsul maine . In ziua urmatoare mama a fost de acord sa merg la acesta scoala . Am mers impreuna cu ei sa ma inscriu , din fericire mai era un loc disponibil.''
-
Densa:''Cum a fost prima zi ?''
-
AngeNtGreEn:''Imi amintesc de parca ar fi fost ieri , era o sala imensa unde erau aproape 20 de elevi , iar in colt se afla maiestrul destul de nemultumit . Nu am vrut sa il deranjez asa ca am mers sa fac cunostinta cu colegii . Dupa 5 minute maiestrul s-a ridicat din colt si nea spus sa ne grupam cate 2 . Mai intai nea invatat cum sa ne aparam , iar dupa ne-a invatat niste tehnici de prindere . Prima zi de antrenament s-a sfarsit si toti am plecat acasa.''
-
Densa:''Foarte interesanta poveste parctic totul a inceput de la nepasare si a ajuns aici.''
-
AngeNtGreEn:''Nu as fi reusit asta fara maiestrul meu.''
-
AngeNtGreEn:''Eu ma retrag in vestiarul meu o zi buna.
-
Peste 10 minute
-
Becali:''Doamnelor si domnilor se pare ca avem imagini din vestiarul lui AngeNtGreEn .''
-
Pe ecran apar imagini live din vestiarul lui AngeNtGreEn . Acesta este lovit de doi mascati cu bate de baseball . Unul din mascati il tine , iar celalalt loveste cu bata in abdomen .
-
Hagi:''Cate vanatai unde sunt gardieni si cum de s-a permis intrarea acestor mascati in vestiarul unui wrestler ?''
-
Un mascat il ridica pe AngeNtGreEn in picioare , il prinde de mana si il arunca in dulap.Mascati incep sa il loveasca cu scaunele metalice .
-
Becali:''E terminat.''
-
Gardieni intra in vestiar si ii imobilizeaza pe mascati . Un doctor vine sa verfice starea de sanatate a lui AngeNtGreEn . AngeNtGreEn se ridica cu mare dificultate , dar pare destul de hotarat sa intre in ring si sa dovedeasca de ce este instare .
-
Densa intra si ea in vestiar .
-
Densa:''Domnule doctor cum se simte va putea lupta in aceasta seara ?''
-
Domnul Doctor:''Are cateva vanatai dar nu are nimic rupt cu putina ingrijire medicala va putea lupta in aceasta seara . Acum va rog sa parasiti vestiarul si sa ma lasati sa il ingrijesc
-
Densa iese din vestiar insotit de cameraman.
-
Hagi:''Se pare ca va fi un meci pana la urma .''


Ultima editare efectuata de catre AngeNtGreEn in Mier Iun 06, 2012 7:19 pm, editata de 2 ori
AngeNtGreEn
AngeNtGreEn
Helper
Helper

Mesaje : 57
Puncte : 106
Data de inscriere : 30/05/2012
Varsta : 30
Localizare : Buzau

Sus In jos

Bogdan Emilian vs AngeNtGreEn Empty Re: Bogdan Emilian vs AngeNtGreEn

Mesaj Scris de Castiel Mier Iun 06, 2012 7:06 pm

AngeNtGreEn:''Buna seara universule CIR.'' drame eh? Smile)
Reporter:''F
e ok rp-ul:P si nu stiam ca esti B.B.M Razz
Te rog sa dai un edit si sa le corectezi Smile
Castiel
Castiel

Mesaje : 97
Puncte : 146
Data de inscriere : 30/05/2012
Localizare : Dej

https://frip.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bogdan Emilian vs AngeNtGreEn Empty Re: Bogdan Emilian vs AngeNtGreEn

Mesaj Scris de AngeNtGreEn Mier Iun 06, 2012 7:21 pm

Gata Domnule Very Happy
AngeNtGreEn
AngeNtGreEn
Helper
Helper

Mesaje : 57
Puncte : 106
Data de inscriere : 30/05/2012
Varsta : 30
Localizare : Buzau

Sus In jos

Bogdan Emilian vs AngeNtGreEn Empty Re: Bogdan Emilian vs AngeNtGreEn

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum