Romanian Immortal Players
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AngNtBitza vs Eran Lain

In jos

AngNtBitza vs Eran Lain Empty AngNtBitza vs Eran Lain

Mesaj Scris de AngeNtGreEn Vin Iul 27, 2012 4:29 pm

Bruce Lee:''Doamnelor si domnilor inca odata va multumim ca a-ti veni intr-un numar atat de mare la primul show din acest sezon 2.''
-
Chuck Norris:''De asemenea doresc sa va anunt ca RIP se afla pe primul loc din punct de vedere al popularitati si pentru asta va multumim''
-
Bruce Lee:''Mi se sopteste in casca ca AngeNtGrEen are un anunt foarte important de facut in legatura cu viitorul sau in aceasta federatie.
-
Chuck Norris:''Hmmm...chiar sunt curios ce are de spus asa ca ii dau legatura colegei noastre Alina.''
-
Bruve Lee:''Alina ma auzi?''
-
Alina:''Da Bruce te aud foarte bine,doamnelor si domnilor langa mine se afla AngeNtGrEen care are un anunt foarte important de spus...Angent spunene ce este atat de important.''
-
AngeNtGrEen:''In primul rand opreste luminile alea ca ma orbesti.In al doilea rand sa va anunt ca incepand din acest moment ...
-
Bruce Lee:''Hmm...mi se sopteste in casca ca cineva a taiat microfonul lui AngeNtGrEen,dar oare cine si de ce ar face asta?''
-
In arena se aude melodia de intrare a lui Eran Lain.Pe apron apare Eran Lain imbracat intr-un costum negru cu cravata violet si si pantofii negrii,iar la gat poarta un colier lasat mostenire de la unchiul sau care a facut parte dintr-un trib de indieni.Eran Lain are un microfon in mana cu initiala E pe el.
-
Eran Lain:''Eu am fost!"
-
Eran Lain:''Probabil va intrebati de ce ma aflu eu aici si de ce i-am taiat microfonul lui AngeNtGrEen...pai raspunsul este simplu m-am saturat sa imi fure AngeNtGrEen lumina reflectoarelor,eu sunt mult mai talentat decat el si totusi nu apar in atatea show-uri TV cum apare el,este nedrept.Vreau ca in clipa asta Managerul acestei federatii sa vina aici.''
-
Eminem apare pe apron in costumul sau clasic de strada,cu o sapca pe cap si cu un lant de aur la gat.Eminem urca in ring si i-a un microfon.
-
Eminem:''Cat tupeu poti sa ai sa vii aici si sa imi comanzi sa vin aici in ring pentru a vorbi cu tine,dar totusi sunt curios ce vrei ?''
-
Eran Lain:''Vreau sa apar in mai multe show-uri si sa am o centura.''
-
Eminem:''Hmm...vrei un meci atunci ai un meci te vei bate cu Madara Uchiha la urmatorul show.''
-
In arena se aude melodia lui Madara Uchiha.Fanii sunt in extaz,insa Madara Uchiha intarzie sa ajunga.Melodia este oprita iar pe ecran apare Madara Uchiha zacand la podea plin de sange.Pe culoar trece un maturator care il vede si merge imediat dupa doctor.In 5 minute doctorul apare cu o targa si il transporta pe Madara Uchiha pana in vestiarul acestuia.Din cate se pare este incapabil sa lupte.
-
Eminem:''Din cate se vede nu vei avea un meci la urmatorul show imi pare rau,acum te rog sa parasesti acest ring.''
-
Eran Lain:''Nu plec nicaieri pana nu am un meci.''
-
In arena se aude melodia lui AngeNtGrEen.AngeNtGrEen poarta un tricou cu sigla RIP pe el,niste pantaloni taiati in unele parti,la gat purtand un colier din dinti de rechin fumand un trabuc cubanez.Eminem iese la marginea ringului.AngeNtGrEen fuge direct in ring dupa Eran Lain.Il tranteste la podea si incepe sa ii dea pumni dupa pumni.Eran Lain scapa si merge in afara ringului.AngeNtGrEen ii cere sa se intoarca in ring sa se lupte.Eran Lain i-a un scaun si intra in ring,unde este surprins cu o lovitura de picior in tampla.AngeNtGrEen cere un microfon.
-
AngeNtGrEen:''Vrei un meci il ai tu vs eu la urmatorul show.''
-
Eminem:''Atunci e oficial AngeNtGrEen vs Eran Lain.''
-
AngeNtGrEen:''Acum acel anunt special din acest moment AngeNtGrEen nu mai exista de acum sunt AngNtBitza masina de Submission.Va urez vizionare placuta.''
-
AngNtBitza parasete ringul si pleaca la vestiare.In urma lui se afla Eminem care se intoarce la lucru in biroul sau.Eran Lain se ridica cu greu de la podea si merge inapoi in vestiar pentru a se pregati de meci.
AngeNtGreEn
AngeNtGreEn
Helper
Helper

Mesaje : 57
Puncte : 106
Data de inscriere : 30/05/2012
Varsta : 30
Localizare : Buzau

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum